GEODEZYJNA MAPA POWIATU ZGIERSKIEGO


zgierski.webewid.pl >>> wejd藕 jako go艣膰

Powiatowy O艣rodek Dokumentacji 
Geodezyjnej i Kartograficznej 
ul. D艂uga 49; 95-100 Zgierz



Kierownik:Krystyna Czyszczo艅, tel. (42) 288 83 86

e-mail: k.czyszczo艅@powiat.zgierz.pl

Op艂aty:Ewa Czerwi艅ska, tel. (42) 288 83 80

e-mail: e.czerwinska@powiat.zgierz.pl
Katarzyna Palmowska, tel. (42) 288 83 86

e-mail: k.palmowska@powiat.zgierz.pl

Kontrola prac geodezyjnych:Ireneusz S艂ota, tel. (42) 288 83 87

e-mail: i.slota@powiat.zgierz.pl
Barbara Krakowiak , tel. (42) 288 83 87

e-mail: e.stajuda@powiat.zgierz.pl

Pracownia Informatyczna:Piotr Lewi艅ski, tel. (42) 288 83 84

e-mail: p.lewinski@powiat.zgierz.pl
Robert Fila, tel. (42) 288 83 84

e-mail: r.fila@powiat.zgierz.pl
Dorota Rudalska, tel (42) 288 83 85

e-mail: d.rudalska@powiat.zgierz.pl
Mariusz Kawalec, tel (42) 288 83 85

e-mail: m.kawalec@powiat.zgierz.pl

Zesp贸艂 Uzgodnie艅 Dokumentacji Projektowej:Dagmara Milczarek, tel. (42) 288 83 81

e-mail: d.milczarek@powiat.zgierz.pl
Monika Oszajca, tel. (42) 288 83 83

e-mail: m.oszajca@powiat.zgierz.pl

Zg艂oszenie prac geodezyjnych:Beata Sitko, tel. (42) 288 83 88

e-mail: b.sitko@powiat.zgierz.pl
Jolanta Marciniak, tel. (42) 288 83 88

e-mail: j.marciniak@powiat.zgierz.pl

Obs艂uga Klienta, mapy d/c lokalizacji:Anna Mysera, tel. (42) 288 83 90

e-mail: a.mysera@powiat.zgierz.pl
Marcin Dutkiewicz, tel. (42) 288 83 90

e-mail: m.dutkiewicz@powiat.zgierz.pl

馃摉❔
Je艣li masz pytania lub potrzebujesz pomocy geodety zadzwo艅 lub napisz:
馃摫+48690210110
馃摫+48537468695
馃摡 biuro@smartgeo.pl