GEODEZYJNA MAPA POWIATU ZGIERSKIEGO


zgierski.webewid.pl >>> wejdź jako gość

Powiatowy Ośrodek Dokumentacji 
Geodezyjnej i Kartograficznej 
ul. Długa 49; 95-100 Zgierz



Kierownik:Krystyna Czyszczoń, tel. (42) 288 83 86

e-mail: k.czyszczoń@powiat.zgierz.pl

Opłaty:Ewa Czerwińska, tel. (42) 288 83 80

e-mail: e.czerwinska@powiat.zgierz.pl
Katarzyna Palmowska, tel. (42) 288 83 86

e-mail: k.palmowska@powiat.zgierz.pl

Kontrola prac geodezyjnych:Ireneusz Słota, tel. (42) 288 83 87

e-mail: i.slota@powiat.zgierz.pl
Barbara Krakowiak , tel. (42) 288 83 87

e-mail: e.stajuda@powiat.zgierz.pl

Pracownia Informatyczna:Piotr Lewiński, tel. (42) 288 83 84

e-mail: p.lewinski@powiat.zgierz.pl
Robert Fila, tel. (42) 288 83 84

e-mail: r.fila@powiat.zgierz.pl
Dorota Rudalska, tel (42) 288 83 85

e-mail: d.rudalska@powiat.zgierz.pl
Mariusz Kawalec, tel (42) 288 83 85

e-mail: m.kawalec@powiat.zgierz.pl

Zespół Uzgodnień Dokumentacji Projektowej:Dagmara Milczarek, tel. (42) 288 83 81

e-mail: d.milczarek@powiat.zgierz.pl
Monika Oszajca, tel. (42) 288 83 83

e-mail: m.oszajca@powiat.zgierz.pl

Zgłoszenie prac geodezyjnych:Beata Sitko, tel. (42) 288 83 88

e-mail: b.sitko@powiat.zgierz.pl
Jolanta Marciniak, tel. (42) 288 83 88

e-mail: j.marciniak@powiat.zgierz.pl

Obsługa Klienta, mapy d/c lokalizacji:Anna Mysera, tel. (42) 288 83 90

e-mail: a.mysera@powiat.zgierz.pl
Marcin Dutkiewicz, tel. (42) 288 83 90

e-mail: m.dutkiewicz@powiat.zgierz.pl

📖❔
Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy geodety zadzwoń lub napisz:
📱+48690210110
📱+48537468695
📩 biuro@smartgeo.pl