Przejdź do głównej zawartości

PLAN ZAGOSPODAROWANIA DĄBIE GEOPORTAL

Odkryj Geoportal miasta i gminy Dąbie (wielkopolskie)


Planujesz budowę swojego wymarzonego domu lub rozpoczęcie inwestycji, ale nie wiesz, jak sprawdzić zagospodarowanie przestrzenne działki? Nie martw się! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - Geoportal!

🌐 dabie.e-mapa.net - Twoje Źródło Informacji Geodezyjnych!


Chcemy zachęcić Cię do skorzystania z naszego geoportalu pod adresem dąbie.e-mapa.net. Dlaczego? Bo to miejsce, które ułatwi Ci zrozumienie planu zagospodarowania przestrzennego, pomoże ocenić przeznaczenie Twojej działki i zapewni pewność przed rozpoczęciem inwestycji.

🔍 Dlaczego Warto Skorzystać z Naszego Geoportalu?

Dokładne Informacje Przestrzenne: Nasz portal oferuje najnowsze i najdokładniejsze dane geodezyjne z powiatu kolskiego, dzięki czemu możesz mieć pewność co do informacji o zagospodarowaniu przestrzennym.

Intuicyjna Nawigacja: Nawigacja po geoportalu jest łatwa i intuicyjna. Bez względu na Twoje doświadczenie, szybko odnajdziesz potrzebne informacje.

Podgląd Planu Zagospodarowania Przestrzennego: Dzięki naszemu geoportalowi możesz z łatwością sprawdzić aktualny plan zagospodarowania przestrzennego dla Twojej działki. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje dotyczące przeznaczenia terenu.

Bezpieczeństwo Inwestycji: Przed rozpoczęciem budowy ważne jest, aby mieć pełną wiedzę na temat zagospodarowania przestrzennego. Geoportal pomoże Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i zapewni bezpieczeństwo Twojej inwestycji.

Dostępność Online: Geoportal jest dostępny online, co oznacza, że możesz mieć dostęp do niego z dowolnego miejsca i o każdej porze. To wygodne rozwiązanie dla każdego inwestora.

🏡 Jak Skorzystać z Geoportalu?

Wejdź na Stronę dabie.e-mapa.net: Otwórz nasz geoportal, wpisując adres w przeglądarkę internetową.

Zlokalizuj Swoją Działkę: Korzystając z intuicyjnej nawigacji, odnajdź swoją działkę na mapie.

Sprawdź Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Kliknij na obszarze swojej działki, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące planu zagospodarowania przestrzennego.

Zaplanuj Swoją Inwestycję: Dzięki uzyskanym informacjom, możesz teraz śmiało planować budowę swojego domu lub inwestycję.

🚀 Rozpocznij Swoją Inwestycję z Pewnością!

Dzięki naszemu geoportalowi, Twój projekt inwestycyjny może rozpocząć się z pełną pewnością i klarownością. Oszczędź sobie stresu i niepewności – skorzystaj z dabie.e-mapa.net i zainwestuj mądrze!

Pamiętaj, informacja to klucz do udanej inwestycji. Odkryj nasz geoportal już dziś i rozpocznij swoją budowę z pewnością sukcesu!

Powodzenia! 🌐🏡✨


❓💁📖 Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy geodety zadzwoń lub napisz:

Popularne posty z tego bloga

SKRÓTY NA MAPIE GEODEZYJNEJ

Jak rozszyfrować skróty na mapie?  Jak odczytać skróty których nie ma w legendzie mapy?  Prezentujemy wykaz skrótów które znajdziecie na: mapie do celów projektowych , mapie zasadniczej lub mapie do celów opiniodawczych. skrót nazwa a budynek zakwaterowania turystycznego, pozostały A pomiar wykrywaczem przewodów al. alejka b budynek biurowy B dane branżowe b przewód benzynowy b.z. inna budowla ziemna br. bród br. bruk bt. beton c przewód ciepłowniczy ch. chodnik

CENA ZIEMI ROLNEJ W 2023 r.

     Jeśli planujesz kupić ziemię rolną warto przed rozpoczęciem negocjacji znać ceny średnie publikowane przez Główny Urząd Statystyczny raz na kwartał. Obowiązujące ceny średnie są pochodną cen z poprzedniego kwartału roku. Średnia cena ziemi rolnej w województwie łódzkim w obowiązująca od 16 października 2023 roku wynosi  53 393  zł   za 1 hektar. To znaczy, że jeden metr kwadratowy działki rolnej kosztuje 5,34 zł. Wartość ziemi wzrasta wraz z lepszą klasą bonitacyjną. Wartość ziemi może wzrosnąć również w wyniku przekształcenia w działkę budowlaną, przemysłową lub rekreacyjną   Aktualne i historyczne ceny można znaleźć na stronie  gov.pl ❓💁📖 Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy geodety zadzwoń lub napisz: 📞 +48 690 210 110 📱 +48 537 468 695 📧 biuro@smartgeo.pl

Jak wyznaczyć granice działki samemu

Wskazanie granic działek to zadanie dla geodety , ale można spróbować samemu. Jest wiele sposobów wyznaczania granic działek: Jeśli były już stabilizowane znaki graniczne (słupki, paliki, kamienie) możemy spróbować je odnaleźć. Prawdopodobnie został sporządzony protokół graniczny na którym są wymiary działki, odległości od trwałych elementów (budynki, ogrodzenia, itp.). Korzystając z tego dokumentu możemy przy pomocy taśmy lub innego przyrządu pomiarowego "odłożyć" odległości od widocznych ścian budynku albo ogrodzenia i znaleźć słupek graniczny.  Jeśli w posiadanej dokumentacji nie posiadamy kopii takiego protokołu granicznego, jego oryginał można znaleźć w ośrodku dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej . Jeśli odnajdziemy przynajmniej jeden słupek graniczny kolejne możemy odnaleźć na podstawie odległości przy pomocy taśmy mierniczej. Co zrobić jeśli znaków granicznych nigdy nie było? Można skorzystać z aplikacji  na telefon. Korzystając z lokalizacji GPS urząd